g r a t i a s . p l

bo dobre relacje są bezcenne

Deo gratias

|

Deo gratias

Bogu niech będą dzięki – od początku nowego roku 2017 startujemy z nowym projektem GRATIAS.pl, który od dawna kołatał się nam po głowach, i którego start, z prozaicznego permanentnego braku czasu, wciąż odkładałem na później. Ale przecież ani jutra, ani wczoraj nie ma… jest tylko dzisiaj i teraz. Wdzięczny Temu, od którego wszystko otrzymałem, stawiam pierwszą cegiełkę i oczekuję, że pobłogosławi to dzieło.

W największym skrócie celem GRATIAS.pl jest troska o relacje. Relacje są bardzo ważną częścią życia każdego człowieka. Relacje są też ważne w działaniach organizacji. Życie to relacje i biznes to relacje ale żyjąc w ciągłym pośpiechu często mamy zbyt mało czasu na to, aby o nasze relacje należycie zadbać.

Na GRATIAS.pl będziemy przypominać, motywować, inspirować i podpowiadać pomysły jak wykorzystywać różne okazje, aby wyrażać wdzięczność ludziom, i w ten sposób pielęgnować ważne dla Ciebie relacje. Liczymy na to Drogi Czytelniku, że będzie to materiał dla Ciebie pożyteczny i przyczyni się choć trochę do poprawy jakości Twojego życia. Liczymy także na to, że tworząc go sami się rozwiniemy i będziemy zauważać więcej powodów do wdzięczności na co dzień i wykorzystywać więcej okazji do jej wyrażania w naszych relacjach. Robimy więc ten projekt także z myślą o nas samych. Bardzo zachęcamy do tego, abyś zechciał towarzyszyć nam w tej podróży…